ICT admin medior/senior – on-site

Praha 5, Křížová 4

Ahoj, jsme BOOTIQ Group – skupina software garáží, ve kterých party IT profesionálů dodávají komplexní a na míru šité IT služby. Umíme toho pokrýt dost – od BI a big dat, přes e-commerce, marketing nebo vývoj software a aplikací na míru až po infrastrukturu, ve které všechno frčí. Do smíchovských kanceláří potřebujeme IT administrátora (a samozřejmě uvítáme i dámy), který se postará o hardware i uživatele. Někoho, kdo překonává problémy s úsměvem, dokáže vysvětlit, jak nastavit tiskárnu a bude se chtít posouvat v oboru.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ? TVÁ PRÁCE

Cca 70 % času strávíš péčí o počítače, chystáním techniky pro nováčky, řešením problémů, zkrátka interní technickou podporou (správce koncových zařízení). Ve zbylém čase se budeš zabývat tvorbou dokumentace a podpůrných podkladů pro uživatele, optimalizací a zlepšováním postupů.  Náš IT tým má náplň práce hodně různorodou – spravují zařízení, pečují o uživatele, ale věnují se i zákazníkům, kterým dělají support v oblasti správy serverů, stanic nebo MS a Google tenant. Na pozici nejsou dva dny stejné a nečeká tě žádný stereotyp, na druhou stranu tě technika občas i potrápí.
Hlavní náplň práce:
-u mediorní posily, která nám uleví v kancelářích:
  • správa zařízení a péče o jejich uživatele;
  • řešení ticketů a tasků, sepisování návodů a dokumentace.
-pokud už máš více zkušeností, věnujeme se i dalším věcem. Případně se k nim časem posuneš:
  • správa Linux a Win serverů;
  • kompletní péče o infrastrukturu a její zabezpečení (na pobočkách a třeba i u zákazníků);
  • aplikační podpora pro vývojáře;
  • optimalizace, konfigurace, zálohování, zabezpečení.

Teamwork begins by building trust…

CO OD TEBE OČEKÁVÁME? TVÉ ZKUŠENOSTI

Určitě potřebujeme někoho proaktivního, komunikativního a ideálně i trpělivého a milého – přece jen jde o práci s lidmi. Must-have je nadšení pro práci s IT, chuť se učit a rozvíjet a časová flexibilita (protože ne všechno se ohleduplně pokazí až v devět ráno nebo před patnáctou odpoledne).   Jednou týdně není problém home office, pozici ale potřebujeme on-site na Praze 5. Pokud bys měl velký přesah směrem k serverům nebo databázím a bavili bychom se spíše o seniorní roli, je možné se domluvit i na spolupráci na dálku nebo na některé z poboček.
Náš ideální kolega si poradí s následujícím:
  • správou Windows 7/8/10/11 (NTB / PC / Periferie);
  • správou Mac (NTB / MAC MINI);
  • administrací Microsoft Office produktů;
  • správou a základní údržbou síťových tiskáren;
  • správou sítě a infrastruktury (FW/DHCP/DNS) – stačí základní znalost fungování a správy;
  • instalací uživatelského SW dle požadavků a potřeb uživatelů;
  • inventarizací HW / SW;
  • podporou uživatelů při práci v informačních systémech = zjišťování informací a příprava podkladů pro L2, L3 support;
  • čtením dokumentace v angličtině.
Nice to have / výhodou / k posunu do seniorní role budeš potřebovat:
  • zkušenosti se správou Microsoft Windows 2012 R2 server a novější (AD, DNS, DHCP);
  • zkušenosti se správou LINUX BASED serverů;
  • znalost virtualizačních technologií (VMware);
  • znalost L2/L3;
  • znalost problematiky správy infrastruktury (LAN / WAN / VLAN / DHCP / DNS / firewall).

NA CO SE U NÁS MŮŽEŠ TĚŠIT? BENEFITY

  • Uvolněná firemní kultura: Věříme v parťáctví, spolupráci a otevřenost, pracujeme v malých týmech.
  • Růst a rozvoj: Část placeného času můžeš trávit seberozvojem a studiem.
  • Flexibilita: Home office, volnější pracovní doba nebo zkrácený úvazek? Není problém.
  • Vybavení pro práci: MacBook, monitor; zařídíme vše, co potřebuješ pro pohodlnou práci.
  • Work-life balance: Finančně ti nahradíme 20 dní volna a umožňujeme i neplacený time off.
  • Zdravý životní styl: Přispějeme ti 250 Kč na Multisportku, takže ji můžeš mít za 550 Kč měsíčně.
  • Stabilita a zázemí: Záda nám kryje 450členná CZ/SK skupina BiQ Group = najdeš u nás stabilitu i možnost zkusit si různé role a projekty....
A naše kancelář v Praze má další super vychytávky:

Přidej se do týmu!

Domi & Viky & Miri

  • Loading...